Сучасні мережеві архітектури на основі контролера і сертифікати CCNA

12:28, 02-03-2018

Сучасні підприємства мігрують в архітектуру на основі контролера, роль і навички, необхідні для основного мережевого інженера, розвиваються і стають більш важливими, ніж будь-коли.

Щоб підготуватися до цього мережевого переходу, сертифікація CCNA Routing and Switching не тільки підготує студентів до знань про основні технологіях, але і дозволить їм залишатися в курсі навичок, необхідних для впровадження технологій наступного покоління.

На кафедрі Комп'ютерної інженерії йде підготовка за фахом з першого курсу, студенти можуть здати екзамен з IT Essentials після закінчення першого року навчання, а CCNA після закінчення третього року навчання.

Фундаментальні знання, отримані студентами під час вивчення програми, дозволяють йому в подальшому успішно працювати мережевим техніком, адміністратором або інженером. CCNA є серйозним сертифікатом для мережевого фахівця, а знання найсучаснішого обладнання гарантують високооплачувану роботу.