Розширюємо наукові горизонти: участь викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності ДУТ у Міжнародному симпозіумі

13:46, 02-03-2018

01 березня 2018 року відбувся І Міжнародний симпозіум «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». З метою формування наукового дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах сучасного глобалізованого соціуму.

Симпозіум об’єднав низку наукових та науково-популярних заходів (міжнародні, всеукраїнські, міжвузівські наукові конференції, круглі столи, науково-практичні семінари, читання та інші науково-популярні заходи для науковців, молодих учених, студентів).

Звичайно, не могли залишити цей захід поза увагою викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій. Завідувач кафедри С.М. Петькун, доценти Н.А. Дубовик, Н.А. Кирилюк, Т.М. Сидоренко та Л.Г. Стороженко взяли участь у Пленарному засіданні Симпозіуму.

Зважаючи на коло наукових зацікавлень викладачів кафедри, планується безпосередня участь науковців у подальших заходах Симпозіуму та залучення студентів кафедри до участі у студентських наукових заходах.