Практика очима студента

13:15, 03-03-2018

З 12 по 23 лютого 2018 року у студентів ІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» тривала ознайомча практика.

Студенти нашої групи проходили ознайомчу практику на різних підприємствах міста Києва. Кожен мав можливість обрати місце проходження практики за власним бажанням та інтересом.

Кожен мав можливість опинитися в реальних умовах бізнесу, познайомитись з структурою підприємства, його документообігом та особливостями галузевої належності, тобто побачити на практиці все те, що вивчалося теоретично і отримати мотиваційні важелі до навчання надалі.

Наші студенти діляться враженнями:

«Усі великі та малі перемоги починаються з практики!

На мою думку, саме практика допоможе нам зрозуміти навіщо ми все це вивчаємо. Оскільки ми – студенти ІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - вже ознайомилися з теорією, то час побачити все це наживо!»

«Особисто мені практика допомогла побачити підприємство зсередини, зрозуміти як воно працює.»

«Викладачі кафедри не тільки допомогли вирішити технічні питання щодо організації проходження ознайомчої практики, а й дали змістовні поради щодо її проходження.

А це значить, що студент не розгубиться, вдало її пройде та захистить!»

Побажаємо  нашим студентам успіху в подальшому навчанні!