Робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної програми Управління інноваційною діяльністю зі спеціальності 073 – Менеджмент другого освітнього рівня (магістр) на кафедрі менеджменту

16:32, 05-03-2018

5-7 березня на кафедрі менеджменту Державного університету телекомунікацій працює експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Управління інноваційною діяльністю зі спеціальності 073 – Менеджмент за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входять: Дергачова Вікторія Вікторівна – завідувач кафедри менеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор економічних наук, професор, голова комісії та Гладкова Валентина Миколаївна – професор кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор.

Метою магістерської програми є підготовка професіоналів-управлінців в галузі інноваційної діяльності, які володіють креативним мисленням, компетентні в питаннях системного аналізу і фінансової оцінки підприємства, можуть прогнозувати та оцінювати інноваційні ризики. Акцент на поєднанні знань з управління інноваційною діяльністю з практичними вміннями та навичками у сфері інформаційних систем і технологій, на впровадженні інноваційних методів та технологій систем управління на підприємствах і в організаціях.

Освітньо-професійна програма орієнтується на сучасні наукові дослідження у сфері управління інноваційною діяльністю, враховує специфіку роботи підприємств галузі ТК, на розв’язання складних спеціалізованих завдань та практичних проблем з провайдингу інновацій.

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності й випускної кафедри та інших документів.

Комісією здійснюється підготовка висновків за результатами акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Управління інноваційною діяльністю» зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) освітнім рівнем у Державному університеті телекомунікацій.