Упровадження вивчення нового програмного забезпечення від IBM для системних аналітиків

16:37, 06-03-2018

До навчального процесу на кафедрі Системного аналізу упроваджено вивчення нового програмного забезпечення для системних аналітиків Cognos Analytics, яке розроблено партнером кафедри корпорацією IBM.

IBM® Cognos Analytics надає інтелектуальні функції самообслуговування, що дозволяють швидко отримувати необхідну інформацію і здійснювати відповідні дії. Привабливий інтерфейс дозволяє бізнес-користувачам самостійно створювати і персоналізувати зведені панелі і звіти. У той же час ІТ-спеціалісти отримують перевірене і масштабоване рішення, доступне як у локальній версії, так й у хмарі.

Переваги Cognos Analytics:

• інтегроване рішення для пошуку даних і створення звітів;
  • керований інтерфейс для доступу до даних і для створення зведених панелей / звітів
  • узгоджений веб-інтерфейс на всіх онлайн- і офлайн-пристроях;
  • перевірена керована платформа для забезпечення продуктивності і масштабованості.