Звітування про проходження практики студентами 2-го курсу спеціальності “Кібербезпека” (спеціалізація “Управління інформаційною безпекою”)

19:14, 12-03-2018

5.03.2018 р. на кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» студенти 2-го курсу (група УБД-21) спеціальності “Кібербезпека” (спеціалізація “Управління інформаційною безпекою”) звітували про проходження практики в період з 12.02.2018 р. по 23.02.2018 р.

Студенти групи УБД-21 ділилися інформацією про знання та навики, набуті в результаті практичної роботи у сфері управління інформаційною безпекою на підприємствах, які функціонують у різних сферах економіки.

Присутні під час звітування доценти кафедри УІКБ Мордас І.В., Мужанова Т.М. та Якименко Ю.М. відзначили високий рівень апробації набутих в університеті знань та побажали їм успіхів у подальшому навчанні.