Боти в теорії та на практиці. Технології, сценарії, приклади

09:47, 13-03-2018

Шановні студенти!

Люди стали проводити часу більше в месенджерах, ніж в соціальних мережах. Завдяки цьому, боти отримали свій новий етап в розвитку. Це класний інструмент, який дозволяє користувачам дізнаватися нову інформацію (від кулінарних рецептів до свіжих новин та розв'язання математичних задач).

Запрошуємо Вас 14 березня о 12:30 у Студ. центр прийняти участь у воркшоп  «Боти в теорії та на практиці. Технології, сценарії, приклади».

В ході вокршопа ми:

• Подивимося на сценарії і приклади застосування ботів в бізнесі.
  • Розглянемо хмарні сервіси для створення ботів під популярні месенджери.
  • Спробуємо створити простого бота і опублікувати його! Тому обов’язково маєш взяти із собою ноут зі встановленим Visual Studio, щоб мати змогу у реальному часі разом зі спікером створювати бота!

Спікер: Сергій Поплавський - співробітник компанії Microsoft, спеціалізується на сервісах платформи Microsoft Azure. Активно залучається до організації хак фестів і кодинг сесій з замовниками, а також є частим гостем в Community і доповідачем на різних конференціях.

Сергій має багаторічний досвід програмування на платформі .Net, використовуючи Visual Studio, реалізував кілька власних додатків під платформи Windows Phone, Windows і Azure.

Для участі обов’язково зареєструйся: https://goo.gl/forms/1hNZbXJkzFYBcGVv1