Продовжується акредитація кафедри Комп’ютерної інженерії

17:18, 20-03-2018

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 241-л від 14.03.2018р. 20 березня 2018 року експертна комісія у складі: Васюхіна Михайла Івановича (завідувач кафедри комп’ютерних систем і мереж Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор технічних наук, професор, голова комісії) та Шостака Ігоря Володимировича (професор кафедри інженерії програмного забезпечення Національного аерокосмічного університету імені Н.Є. Жуковського, доктор технічних наук, професор) продовжила свою працю на кафедрі Комп’ютерної інженерії. Була перевірена матеріально-технічне забезпечення кафедри Комп’ютерної інженерії.

Комісія відмітила наявність дійсно сучасної навчально-лабораторної бази кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій.

Фотографії