Вебінар «Візуалізація даних DeepSee»

17:28, 14-03-2018

Компанія InterSystems Corporation, розробник програмного забезпечення Caché, яке використовується при викладанні курсу «Організація баз даних та знань» для системних аналітиків, проводить вебінар «Візуалізація даних DeepSee».

DeepSee - це вбудована технологія бізнес-аналітики і набір інструментів для створення систем підтримки прийняття рішень, у тому числі, із застосуванням прогнозних моделей. DeepSee працює зі структурованими і неструктурованими даними. DeepSeeWeb - веб-додаток візуалізації даних DeepSee, побудований на Angular і Highcharts.

На вебінарі будуть представлені розширені можливості по візуалізації даних BI-рішення на платформі InterSystems, зокрема, наступні теми:

• створення карт в DeepSeeWeb,
  • створення власних типів віджетів,
  • настройка DeepSeeWeb дешбордов і віджетів,
  • локалізація DeepSee-рішення.

Час проведення вебінара 20 березня 2018 року о 09:00-10:00. Участь безкоштовна, але потрібно зареєструватися на веб-сторінці: https://intersystems.timepad.ru/event/679084