Сертифікація від Hewlett Packard Enterprise

18:40, 14-03-2018

13 березня 2018 року у приміщенні Студентського центру відбулося урочисте вручення сертифікатів від Hewlett Packard Enterprise студентам другого курсу групи ІСД-21 Державного університету телекомунікацій!!!

Навчально-науковий центр технологій Hewlett Packard Державного університету телекомунікацій оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням Hewlett Packard для реалізації навчальної програми та сертифікації НР.

Основне завдання Навчально-наукового центру НР в Державному університеті телекомунікацій - підготовка висококваліфікованих фахівців, вдосконалення знань і навичок студентів і викладачів з використанням сучасних програм навчання на базі технологій НР.

Програма Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA) навчає студентів і прищеплює професійно значущі навички фахівця інформаційної сфери, які будуть потрібні їм при прийомі на роботу.

Сертифікація HP ATA допомагає студентам розкрити свій потенціал та отримати у майбутньому престижні посади за допомогою визнаної промисловістю сертифікації та високоякісної освіти, яка забезпечує в кінцевому підсумку навичками роботи з технологіями промислового стандарту і HP. Також представлена сертифікація забезпечує студентів знаннями та досвідом, які відповідають вимогам малих і середніх підприємств.

Кафедра Інформаційних систем та технологій щиро вітає студентів групи ІСД-21 з отриманням сертифікатів про закінчення курсу “Hewlett Packard Accredited Technical Associate – Networks”, а також бажає не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини!!!!