Результати акредитації на кафедрі УІКБ

21:29, 14-03-2018

Експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Управління інформаційною безпекою»
    за спеціальністю 125 Кібербезпека - по другому (магістерському) рівню вищої освіти завершила роботу

14 березня 2018 року на кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» Державного університету телекомунікацій експертна комісія завершила роботу з акредитації освітньо-професійної програми «Управління інформаційною безпекою» за спеціальністю 125 Кібербезпека - по другому (магістерському) рівню вищої освіти.

Комісія позитивно оцінила магістерську програму підготовки на кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичної безпекою» висококваліфікованих фахівців у сфері безпеки - магістрів з управління інформаційною безпекою. Компетенції, набуті студентами після навчання за програмою, можуть бути успішно застосовані в їх практичній діяльності за фахом 125 Кібербезпека.