Інноваційний прорив в профорієнтаційної роботі кафедри Комп’ютерної інженерії

11:51, 15-03-2018

В рамках співпраці з Державним Університетом Телекомунікацій в гімназії №237 було проведено відео-урок викладачем кафедри Комп'ютерної інженерії Лосєвим Миколою Олександровичем з учнями 10-11 класів в on-line форматі у вигляді трансляції сучасними засобами зв'язку з інноваційної навчальної лабораторії Cisco.

На зайнятті було розглянуто питання загальної комп'ютерної грамотності і розуміння мережевих процесів, проведено короткий огляд мережевого устаткування компанії Cisco і потенційних можливостей навчання у роботі з ними. Також було розглянуто питання актуальності IT-освіти у сучасному світі і шляху отримання знань сучасних технологій під час проходження загальних базових курсів комп'ютерної грамотності та інформаційних технологій на навчальному порталі Netacad.com навчального центру Cisco Network Academi, який знаходиться в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Комп’ютерної інженерії.

Після такого неординарного та цікавого уроку, учні гімназії № 237 наполегливо побажали відвідати наочно Академію Cisco на базі Державного університету телекомунікацій.

Наша кафедра, кафедра Комп’ютерної інженерії, із задоволенням надала їм таку можливість!!!

Учні у перше побачили наочно таке сучасне обладнання компанії Cisco, яке встановлене в Державному університеті телекомунікацій.

Директор гімназії №237, класні керівники 10-х та 11-х класів, учні 10-х та 11-х класів висловлюють подяку ректору Державного університету телекомунікацій, Толубко Володимиру Борисовичу за можливість співпрацювати, розвивати кругозір учнів та цікаве ознайомлення з сучасними IT–технологіями.

Фотографії