Застосування сучасної навчально-матеріальнї бази, створеної на обладнанні останнього покоління, для якісного навчання студентів

13:36, 16-03-2018

Інноваційний зміст навчання, який впроваджується у навчальному процесі студентів ДУТ, передбачає, що студентів необхідно навчати тому чому потрібно і як потрібно, теоретично і практично. Це вимагає від науково-педагогічного складу ДУТ здійснювати теоретичне навчання студентів на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедр.

Але яким би якісним не було теоретичне навчанням студентів, для досягнення кінцевої мети – успішного працевлаштування після випуску, воно повинно підкріплюватися практичною складовою. Така необхідність не в останню чергу диктується сучасними вимогами майбутніх роботодавців. Детальніше ці вимоги відображені у компетенція наших партнерів-роботодавців, з якими кафедрою заключні договори про співпрацю.

Для реалізації якісної практичної підготовки студентів, на кафедрі наразі створюється навчальна лабораторія у якій буде сучасна навчально-матеріальна база створена на основі обладнання останнього покоління. В лабораторії студенти зможуть на практиці закріпити теоретичні знання з питань автоматизації обробки інформації з обмеженим доступом, організації та проведення спеціальних досліджень на об’єктах інформаційної діяльності, пошуку радіо закладних пристроїв.