Акредитація на кафедрі Комп’ютерної інженерії

18:23, 19-03-2018

Робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної програми

Комп’ютерні системи та мережі
 зі спеціальності 123 – Комп’ютерна інженерія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти на кафедрі Комп’ютерної інженерії

зі спеціальності 123 – Комп’ютерна інженерія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входять:

• Васюхін Михайло Іванович – завідувач кафедри комп’ютерних систем і мереж Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Шостак Ігор Володимирович – професор кафедри інженерії програмного забезпечення Національного аерокосмічного університету імені Н.Є. Жуковського, доктор технічних наук, професор.

Робота комісії здійснюється в період 19 – 21 березня, наприкінці якого буде здійснюватися підготовка висновків за результатами акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерні системи та мережі» зі спеціальності 123 – Комп’ютерна інженерія за другим (магістерським) освітнім рівнем у Державному університеті телекомунікацій.

Метою магістерської програми є підготовка професіоналів в IT-галузі, які володіють логічним мисленням, компетентні в питаннях системного аналізу і оцінки ефективності функціонування комп’ютерних систем, можуть прогнозувати та оцінювати експлуатаційні питання. Особлива увага приділяється поєднанню теоретичних знань з проектування та експлуатації систем передачі інформації з практичними вміннями та навичками у сфері IT, та на впровадження інноваційних методів побудови інформаційно-комунікаційних систем з оптимальними характеристиками.

Освітньо-професійна програма орієнтується на сучасні наукові дослідження у сфері IT-галузі, враховує специфіку роботи сучасних комп’ютерних систем та підприємств галузі, на розв’язання складних технічних завдань та практичних проблем проектування, підтримки та моніторингу комп’ютерних систем та мереж.

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності випускної кафедри та інших документів.