Reverse engineering або як гадати по байтам. Як створити власну антивірусну лабораторію для аналізу вірусів

08:21, 19-03-2018

Шановні студенти!

22 березня о 14:00 запрошуємо у студентський центр послухати вступні лекції в "Reverse engineering або як гадати по байтам" та “Як створити власну антивірусну лабораторію для аналізу вірусів ” для студентів інституту захисту інформації ДУТ. Ви дізнаєтеся як за допомогою асемблера, і певної кількості зусиль, накрутити лайків в інсті, без антивіруса і за допомогою прямих рук вилікувати заражений комп'ютер і розібратися в вірусні, що таке next-generation антивіруси і як машинне навчання і штучний інтелект використовується в продуктах кібербезпеки. Потрапивши в низькорівневий світ, ви завжди будете потрібні на ринку праці, де багато вакансій реверс-інженера з можливістю заробити на хліб з ікрою.

Лекцію тривалістю 1,5 години проведуть одні з кращих інженерів в цій області Sergey Kharyuk (ximerus facebook.com/ximerus) і Yehor Papyshev (zverenkov facebook.com/zverenkov)

Для участі необхідна реєстрація:  https://goo.gl/forms/SoL3HGac0nW4Cny43

P.S. Якщо Ви навчаєтесь не в інституті захисту інформації, але маєте бажання долучитися до лекції, просто зареєструйтесь! Лекція більше стосується профілю кібербезпеки, але ніяких обмежень не має!