Майбутнім ІТ-спеціалістам!!!

15:14, 20-03-2018

Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютерів, гаджетів, різноманітної техніки та електронних пристроїв. Відбувається постійна інтеграція інформаційних систем і технологій в усі сфери життєдіяльності людини. Надшвидкий розвиток інформаційний технологій викликав  брак фахівців цього профілю.

Інформаційні системи та технології користуються великим попитом на сучасному ринку праці. Вони заполонили майже всі сфери нашого життя, відіграючи значну роль у формуванні реальної дійсності. Постійний розвиток інформаційних технологій призводить до необхідності адаптації, постійного саморозвитку та здатності знаходити нестандартні рішення. Робота у сфері ІТ потребує знань з іноземної мови, математики, алгоритмізації. Фахівець повинен володіти абстрактним та логічним мисленням, прагнути постійного розвитку та змін.

Особливістю спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» є вивчення теоретичних і методологічних основ та інструментальних засобів створення і використання інформаційних технологій у різних галузях людської діяльності; принципів оптимізації та моделей, методів прийняття рішень при створенні інформаційних систем різного призначення; інтелектуальних інформаційних технологій для створення новітніх систем накопичування, переробки, збереження інформації та систем управління; сучасних технологій проектування та розробки програмного забезпечення; технологій та методів проектування інформаційних систем; апаратних засобів створення і підтримки сучасних інформаційних мереж.

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість молоді отримати перспективні знання щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях. Специфіка пропонованої професії дозволяє працювати за гнучким графіком, бути затребуваним на ринку праці.

Випускники спеціальності «Інформаційні системи та технології» компетентні працювати у комунікаційно-інформаційних відділах підприємств та організацій різної форми власності, у комерційних фірмах, банківських установах або ж як приватні підприємці. Одержані знання, уміння та навички з інформаційних систем та технологій застосовуються фактично в усіх сферах діяльності, де використовують комп’ютерну техніку.

Перелік посад для бакалаврів з інформаційних систем та технологій:

1. Техніки-програмісти.
  2. Професіонали в галузі програмування.
  3. Професіонали в інших галузях обчислень (комп'юте­ризації).
  4. Технічні фахівці в галузі обчислювальної техніки.

Запрошуємо до навчання на спеціальність «126 - Інформаційні системи та технології» в Державному університеті телекомунікацій!

Інформація для вступників: 044-249-25-42