XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Втілені інноваційні зміни на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж

14:33, 21-03-2018

Інноваційні зміни в навчальному процесі – це запорука успіху будь-якого навчального закладу!

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій навчає студентів тому, що потрібно і так як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в галузі телекомунікацій, та, безперечно, орієнтовані на компетенції наших компаній-партнерів.

Але запорука успіху не тільки в якісній теоретичній підготовці, а і в практичній складовій навчання. Всі практичні заняття на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж проходять з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні компанії-партнера Juniper останнього покоління.

Наша кафедра вже 2 роки тісно співпрацює з компанією Juniper  – світовим лідером з продажу мережевого обладнання, яка є потенційним замовником наших випускників зі спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

В межах навчального процесу по всіх курсах підготовки студентів зі спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» планується видання сертифікатів компанії-партнера Juniper.

 

Тільки в Державному університеті телекомунікацій ректором університету розроблена концептуально нова освітня модель «12 кроків до якісної освіти», яка забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

Концептуально нова освітня модель «12 кроків до якісної освіти»

1

Підготовка по спеціальності 172 – Телекомунікації та радіотехніка починається вже з першого курсу.

2

На першому курсі для студентів всіх спеціальностей (спеціалізацій) викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі| використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

3

Для всіх спеціальностей викладаються дисципліни: на 1 курсі – «Групова динаміка та комунікації|», на 2 курсі – «Ділові комунікації|», на 4 курсі – «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», які спрямовані на умінні працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства.

4

Посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1–2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по 2 пари на тиждень, по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами 20% занять повинні проводитись англійською мовою. Це забезпечить можливість нашому студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

5

Половина занять проводяться практично.

6

По темам кожної дисципліни обов'язково проводяться лекції — як теоретична підготовка і практичні заняття та, при можливості, лабораторні заняття — як практична складова навчання.

7

По кожній темі занять лектор в кінці лекції надає перелік питань для опрацювання студентами при самостійній підготовці до практичних занять і лабораторних занять по темі, викладеній в лекції.

8

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компанії-партнера Juniper та з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

9

При підготовці бакалаврів зі спеціальності Телекомунікації та радіотехніка розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку — 25% на дисципліни загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю.

10

На кафедрах, які проводять підготовку за спеціалізацією — 25% на дисципліни загальної підготовки. Дисципліни професійної підготовки розподіляються 37,5%, за спеціальністю, і 37,5% за спеціалізацією.

11

Вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го по 8-ий семестр з метою повноцінного забезпечення оволодіння студентами професійними знаннями протягом всього терміну підготовки бакалавра.

12

Проведення практик студентів організовано та проводиться в компаніях-партнерах кафедри Телекомунікаційних систем та мереж (Juniper, Укртелеком).

Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможного фахівця, який повністю відповідає потребам сучасного ринку праці та компетенціям компаній-партнерів (роботодавців).

Переглядів: 8 991