На кафедрі КСКСТ завершилися курси з налаштування обладнання для супутникового інтернету Tooway

10:24, 22-03-2018

Студенти пройшли навчання на новітньому супутниковому обладнанні міжнародного оператора Eutelsat (Франція). Програма курсів включала етапи:

• Збірка обладнання Eutelsat;
  • Налагодження та пошук супутника Ka.Sat;
  • Інсталяція супутникового модему Viasat;
  • Вихід в інтернет і тестування каналу супутникового зв'язку.

По закінченню курсів студенти пройшли тестування і сертифікацію за міжнародним стандартом. Кожен студент отримав фірмовий сертифікат "Eutelsat". Відзначимо, що сертифікат "Eutelsat дає право працевлаштування в 26 країнах Європи, в якості інсталятора системи супутникового інтернету.

Отримані навички та вміння практичної установки та інсталяції обладнання супутникового інтернету дадуть студентам ДУТ незаперечні переваги на відміну від інших вузів Києва. Відзначимо, що ДУТ є єдиним вузом, де є унікальне обладнання для супутникового інтернету.

Звертаємо увагу, що на кафедрі КСКСТ ведеться новий набір на курси.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Фотографії