Наукові ідеї відкривають нові можливості

15:38, 23-03-2018

Ні для кого не секрет що наука - двигун прогресу. Однак на шляху навіть найбільш інноваційних і передових технічних рішень завжди виникають різного роду труднощі.

Наприклад, розглядаючи мережу майбутнього (future network) виникає проблема розробки ефективного цифрового каналу зв'язку в умовах дії дестабілізуючих факторів.

Так, компанія "ІФК" Символ "замовила у кафедри МВТ розробити методичну документацію з рекомендаціями щодо побудови ефективного цифрового каналу зв'язку з використанням N-розмірних багатопозиційних групових сигналів кубічний-амплітудно-фазової модуляції. Дана робота почалася 01.03.18 і вже принесла перші результати. так, кафедра підготувала звіт про науково-дослідній роботі на тему «Розробка рекомендацій з побудови ефективної цифрових каналів зв'язку з використанням N-мірних багатопозиційних групових OFDM-сигналів кубі чеський-амплітудно-фазової модуляції».

Через місяць автори готуються завершити роботу і надати матеріали замовнику. У свою чергу, замовник зобов'язується оплатити працю авторів.

Кожному з вас, молоді вчені, відкрита дорога до нових інноваційних відкриттів, а колектив кафедри МВТ готовий сприяти розвитку ваших талантів!

Аспірант кафедри МВТ
Кравченко В. І.