Забезпечення комунікативних потреб іноземних слухачів у різних сферах мовленнєвої діяльності

10:30, 25-03-2018

Навчання української мови для іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій належать до актуальних і важливих питань.

На кафедрі української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін Державного університету телекомунікацій працюють досвідчені викладачі та професори, які мають високий рівень професійної підготовки та роблять навчальний процес цікавим та захопливим, створюючи всі умови для наукового та творчого розвитку студентів.

Концепція мовної освіти іноземних слухачів у Державному університеті телекомунікацій визначає  мету мовної підготовки як формування комунікативної компетентності, забезпечення комунікативних потреб іноземних слухачів у різних сферах мовленнєвої діяльності: перш за все, науковій (для отримання конкурентоспроможної підготовки за обраним фахом), соціально-культурній (для адекватної адаптації в новому соціально-культурному середовищі, психологічного комфорту), побутовій (для задоволення потреб повсякденного життя).

Так іноземні слухачі групи ПВ-3 поряд з викладачами кафедри української мови впевнено рухаються до забезпечення комунікативної потреби, а саме спілкування у повсякденному житті.

Курс української мови сприяє швидшій адаптації іноземних слухачів у новому соціокультурному середовищі, подоланню психологічних перешкод при вивченні української мови та підготовці до вивчення спеціальних дисциплін за фахом.