Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія і практика інноваційного розвитку фінансового сектору України»

12:59, 29-03-2018

Професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, експерт ФАО з питань аграрної політики та торгівлі Зеліско Інна Михайлівна 22 березня 2018 р. прийняла участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія і практика інноваційного розвитку фінансового сектору України». Конференція проходила в Університеті державної фіскальної служби України.

Зеліско І.М. виступила з доповіддю «Інноваційна парадигма розвитку аграрної галузі України», в якій представила сучасні тренди розвитку аграрної галузі України та особливості інноваційного вектору діяльності аграрних підприємств. Також у доповіді було приділено увагу питанням специфіки фінансування інноваційної діяльності аграрних підприємств.

Інна Михайлівна Зеліско акцентувала увагу на наявному потенціалі і перспективах подальшого зростання конкурентоспроможності аграрної галузі України на інноваційних засадах.