Кафедра Комп’ютерної інженерії співпрацює з іншими спеціальностями університету

14:10, 29-03-2018

На кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій вже п’ять років відкрита Академія Cisco. Курси Cisco цікаві не тільки системщікам і студентам нашої спеціальності, а також і всім, хто цікавиться напрямком Кібербезпеки, тому ця інформація для ВАС, Кіберзахисники ...

Cisco оголосила про випуск Security Connector, першого додатка інформаційної безпеки, яке дає підприємствам повний огляд і контроль пристроїв під управлінням iOS. Додаток доступний в офіційному магазині додатків App Store.

Apple і Cisco спільно розробили нові функції Network Extension Framework в версії iOS 11. Ці функції забезпечують прозорість і контроль DNS-трафіку, а також отримання інформації по всьому трафіку, який генерують користувачі, програми та пристрої.

Метою Security Connector для iOS 11 є забезпечити організаціям детальний огляд мережевого трафіку на корпоративних iOS-пристроях. Додаток використовує функціонал рішень Cisco Umbrella і Cisco AMP.

«Програми-вимагачі і шкідливе ПО все ширше розповсюджуються через Інтернет і все частіше вражають мобільні пристрої. Разом з Apple ми допомагаємо підприємствам стати найефективнішими, підключеними і захищеними в світі», - сказав Девід Улевіч (David Ulevitch), старший віце-президент компанії Cisco, генеральний менеджер підрозділу за рішеннями інформаційної безпеки.

Додаток Cisco Security Connector можна отримати в App Store, а також у локальних партнерів і представників Cisco. Детальна інформація про спільну діяльність Cisco і Apple щодо прискорення мобільних перетворень в сфері інформаційної безпеки, спільної роботи і мережевої взаємодії публікується на сайті www.cisco.com