Розширення партнерських зв’язків кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту

10:07, 30-03-2018

Вчора, 29 березня, представники кафедри разом зі студентами відвідали Центр обробки даних Київської міської державної адміністрації (Комунальне підприємство “Інформатика”). Захід було організовано за сприяння іншого партнера кафедри – Науково-виробничого об’єднання “Інфотех” та проведено у вигляді практичного заняття з дисципліни “Методи та засоби захисту інформації”.

Метою діяльності КП “Інформатика” є адміністрування та обслуговування інформаційно-телекомунікаційних систем, програмно-апаратних комплексів за допомогою яких реалізовується комплексна міська цільова програма “Електронна столиця” та інші міські цільові програми у сферах: інформатизації, електронного урядування, розвитку інформаційного суспільства, та захисту інформації.

Студенти побачили куди стікається інформація, яка одержується з камер відеоспостереження нашого міста, як вона обробляється та зберігається. Поєднання науки і технологій розкриває широкі можливості як для співпраці між кафедрою та підприємством, так і для подальшого працевлаштування наших випускників.

Також повідомляємо: триває набір на курси підвищення кваліфікації за напрямом Кібербезпека, спеціалізація Системи технічного захисту інформації. Інформація по посиланню.

Фотографії