Запрошуємо на навчання за спеціальністю 054 «Економіка»

14:18, 30-03-2018

Кафедра економіки підприємств і соціальних технологій запрошує випускників 11 класів на навчання за спеціальністю 054 «Економіка».

Фундаментальна економічна підготовка і професійне володіння сучасними програмними продуктами для проведення економічної діагностики та бізнес-планування - це основна місія підготовки за фахом.

Крім того, такі фахівці отримають вміння чітко поставити завдання ІТ-фахівцям з розробки та адаптації прикладного програмного продукту (Project-expert, 1C, Parus і т.п.) під конкурентну і економічну специфіку підприємства будь-якої сфери, в т.ч. сфери ІТ.

Для вступу необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Географія або Іноземна мова (Англійська мова, Німецька мова, Французька мова, Іспанська мова, Російська мова) на вибір.

Чекаємо Вас в Державному університеті телекомунікацій.