Ви захоплюєтесь комп’ютерними іграми? Ваше хобі ми перетворимо на професію!

19:44, 01-04-2018

Ви захоплений комп’ютерними іграми? Це прекрасно!

Відеоігри, усупереч поширеній думці багатьох, розвивають логічне і абстрактне мислення, сприйняття, моторику, уяву, пам’ять і самостійність. А що, якщо не тільки грати, але і створювати власні ігри? Хіба, граючи в нову гру Ви не фантазували… не погоджувались з автором сюжету, не придумували власний?

Ігри на комп'ютері здатні наблизити Вас до сучасних IT-технологій і програмування. Хочете, перетворитися зі споживача технологій на їх творця? Тоді Вам до нас – на кафедру Інженерії програмного забезпечення!

Ми можемо перетворити Ваше хобі у професію з майбутнім. Заробітна плата у розробника комп’ютерних ігор в Києві від 12800 грн до 48200 грн.

Ви запитаєте: а що для цього потрібно?

Від Вас любов грати в ігри, мотивація мати фах, який дасть можливість гарно заробляти та буде приносити задоволення. Уявіть, Ви зможете грати у гру, яку розробили власноруч!

А ми, колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення, Вам в цьому допоможемо.

Наші студенти вивчають дисципліни, які дозволяють отримувати знання, уміння та навички з:

• Вимог: виявлення, аналіз, специфікація, перевірка вимог.
  • Проектування: процес визначення архітектури, складу компонентів, інтерфейсів та інших характеристик до системи.
  • Конструювання: кодування, модульне та інтеграційне тестування, відлагодження.
  • Тестування: перевірка поведінки системи на відповідність до специфікації, пошук дефектів.
  • Супроводу програмного забезпечення: поліпшення, оптимізація системи та процесів роботи з нею після вводу до експлуатації.
  • Конфігураційного керування: систематизація змін до системи, що роблять розробники в процесі розробки та супроводу. Попередження небажаних та непередбачених ефектів.
  • Менеджменту: застосування методів та практик менеджменту для керування учасниками процесу розробки ПЗ.
  • Циклу розробки ПЗ: визначення, реалізація, оцінювання, вимірювання, керування та покращення циклу розробки ПЗ як такого.
  • Якості програмного забезпечення: відповідність програмного продукту вимогам.
  • Технологій програмування: Agile та Scrum
  • Мов програмування для роботи з базами даних:SQL, MySQL

Кафедра забезпечує посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по всіх дисциплінах, які викладаються кафедрою 20% занять проводиться англійською мовою. Це забезпечить можливість нашому студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2. А знання англійської мови для програміста, це можливість реалізувати себе в світі!

Навчальна дисципліна «Розробка ігор» вивчається нашими студентами на 4 курсі і дає можливість підсумувати та використати отримані знання на практиці. Крім того з першого курсу для наших студентів існує гурток «Розробка ігор», де студенти знайомляться з можливостями створювати ігри за допомогою конструкторів.

А досвід наших студентів підтверджує, що все можливо!

Так студент ПД-31 Чичкань Артем Іванович створює власні ігри, пропонує цікаві алгоритми, розробляє сценарії  та розміщує готовий продукт в Google Play.

Ігри розроблені на Unity — міжплатформеному середовищі розробки комп'ютерних ігор. Unity дозволяє створювати додатки, що працюють під більш ніж 20 різними операційними системами, що включають персональні комп'ютери, ігрові консолі, мобільні пристрої, інтернет-додатки та інші. Випуск Unity відбувся в 2005 році і з того часу йде постійний розвиток.

Основними перевагами Unity є наявність візуального середовища розробки, міжплатформеної підтримки і модульної системи компонентів. До недоліків відносять появу складнощів при роботі з багатокомпонентними схемами і труднощі при підключенні зовнішніх бібліотек.

На Unity написані сотні ігор, додатків та симуляцій, які охоплюють безліч платформ і жанрів. При цьому Unity використовується як видатними розробниками, так незалежними студіями.

Операційні системи: Microsoft Windows, macOS, Linux, Xbox One, Wii, Wii U, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, iOS, Android, WebGL, Tizen, Facebook, TvOS і Nintendo Switch

Мова інтерфейсу: англійська

Хочеш бути успішним розробником компютерних ігор, приходь навчатись за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення!

Телефон для довідок: 249-25-96

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.