Конференція наукової молоді "Економічне майбутнє України"

13:28, 03-04-2018

Професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, експерт ФАО з питань аграрної політики та торгівлі Зеліско Інна Михайлівна 30 березня 2018 р. прийняла участь в роботі  конференції наукової молоді "Економічне майбутнє України". Організаторами конференції були Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом.

На конференції виступили відомі у світі економісти та міжнародні експерти: Андерс Війкман (Співпрезидент Римського клубу), професор Ерік Райнерт  (Засновник фонду "Інший канон", Голова наглядової ради Ценру розвитку економіки "СМD Ukraine"), професор Гаррі Джейкобс (Член Римського клубу, Головний виконавчий директор Світового консорціуму університетів), Віктор Галасюк (Президент Української асоціації Римського клубу).

Конференція "Економічне майбутнє України" зібрала  350 молодих студентів і науковців з усієї країни, які обговорювалися сучасні тренди економічного розвитку та майбутні перспективи України у мінливому та складному світі. Надихаючі доповіді, поради і рецепти, представлені у виступах провідних економістів світу щодо формування нової економічної політики та розвитку підприємництва в Україні, є дуже користними для України.