Зустріч в університеті з представником компанії «VEGA»

13:50, 05-04-2018

3 квітня 2018 р. кафедрою “Управління інформаційною та кібернетичною  безпекою”  була організована зустріч студентів навчальних груп УБД-31(13 студ.), БСД-31(18 студ.) та БСД-32(20 студ.) із представником компанії «VEGA», менеджером з персоналу Щурік Оленою Володимирівною.

Олена Володимирівна змістовно розповіла про компанію, стратегії розвитку та про можливість стажування і перспективи подальшого працевлаштування в компанії; про інші послуги, які надаються.

Представником компанії були детально доведені особливості стажування  студентів в  рамках програми «Нове покоління Vega» у основних підрозділах компанії:

• Комерційна дирекція
  • Технічна дирекція
  • Дирекція з підтримки бізнесу
  • Дирекція по роботі з операторами зв'язку
  • Дирекція інформаційних технологій
  • Дирекція з правових і регуляторних питань

Програма «Нове покоління Vega» - це можливість для випускника або студента останнього курсу отримати не тільки практичні навички, а й перше робоче місце. На існуючі вакансії в компанії в першу чергу будуть розглядатися випускники програми «Нове покоління Vega».Для проходження стажування студент повинен мати можливість працювати в офісі компанії не менше 20 годин на тиждень у вільний від навчання час протягом 3-х місяців.

Вимоги до студента для стажування:

• володіти українською та російською мовами на високому рівні (володіння англійською мовою буде додатковою перевагою);
  • мати спільну мову з ПК (MS Office);
  • бути відповідальним, комунікабельним і ініціативним;
  • мати бажання бути причетним до розвитку телеком-індустрії.

Для участі у програмі «Нове покоління Vega» студенту необхідно заповнити анкету та надіслати  її або своє резюме за адресою: Internship@vegatele.com.

Представник компанії звернув увагу на якісне оформлення резюме з наведенням прикладів. Усі резюме зберігаються, щоб можно було зв'язатися з кандидатами в майбутньому.

Студенти з цікавістю вислухали інформацію про вимоги щодо проходження стажування та можливостей подальшого працевлаштування.

Дякуємо представнику компанії за якісно проведену зустріч!

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ «VEGA»

Vega - провідний національний телеком-оператор, одна з провідних компаній на телекомунікаційному ринку України. Компанія входить до складу групи «Систем Кепітал Менеджмент».

Компанія розробляє і пропонує комплексні телеком-рішення, що поєднують в собі відразу кілька послуг на вигідних умовах:

• широкосмуговий доступ до мережі Інтернет, телефонний зв'язок (надання безлімітних розмов усередині мережі Vega і 1000 хвилин (60000 секунд) місцевих дзвінків на кожну телефонну лінію;
  • прийом і здійснення дзвінків з використанням прямого міського номера Vega, через Інтернет на мультимедійних пристроях (смартфон, планшет, комп'ютер)), передача і зберігання даних на віддалених серверах (послуги Дата Центру, Інтернет, Ethernet і передачі даних) в Україні та за кордоном і багато іншого.

Vega постійно розширює перелік своїх послуг. В першу чергу, за рахунок інноваційних рішень, що дозволяють отримати максимальні переваги від використання мережі інтернет - IP-телефонія (спілкування за допомогою послуги «IP-переадресація» - без додаткової оплати за підключення та щомісячної плати за користування послугою), IP PBX (віртуальна АТС), інтерактивне телебачення (понад 130 каналів будь-якої тематики - на ТВ, планшеті, смартфоні).

Компанія надає вигідні умови співпраці фізичним особам і бізнес-сегменту (від малого бізнесу до найбільших українських корпорацій), а також українським та міжнародним телеком-операторам.

ЦІННОСТІ в компанії розглядаються як один з принципів роботи:

• Values ​​- бути уважними, цінними і корисними
  • Emotions - будувати емоційні стосунки, а не тільки продаж
  • Global - думати глобально, діяти локально
  • Ambitious - сприяти досягненню мрії і реалізації амбіцій

Успіхи компанії

• Близько 500 000 абонентів телефонії
  • Близько 150 000 користувачів інтернет
  • Присутність в 22 областях України
  • Більше 5000 км оптоволоконних ліній.
  • Присутність більш ніж в 160 містах України. Загальна протяжність ліній міської мережі більше 30 000 км.