Вступ на сучасну ІТ-спеціальність випускників коледжів у 2018 році

14:22, 05-04-2018

Шановні випускники коледжів, технікумів і профтехучилищ!

Державний університет телекомунікацій здійснює набір у 2018 році на сучасну ІТ-спеціальність «124 Системний аналіз» на основі ОКР молодший спеціаліст на другий (денна форма) і третій (заочна форма) курс із терміном навчання три роки. Обсяг набору на денну форму – 18 місць, на заочну – 20 місць.

Зарахування за результатами іспиту зі спеціальності, без ЗНО. Програму вступного іспиту можна переглянути за посиланням

Системний аналітик займається розробкою та упровадженням ІТ-систем на підприємствах та організаціях. Під час навчання вивчаються програмування, комп’ютерні системи та мережі, бази даних і знань, проектування та тестування інформаційних систем, аналіз даних, хмарні технології та штучний інтелект, економіка підприємств і управління персоналом.

Аналітик проводить дослідження предметної області та формує завдання для вирішення задачі автоматизації бізнес-процесів. Системний аналітик є не тільки керівником проекту з широким світоглядом, але й уміє розробляти апаратне та програмне забезпечення інформаційних систем у різних галузях застосування.

Кваліфікація в дипломі – фахівець з інформаційних технологій.

За власним бажанням студенти мають можливість в межах розкладу навчальних занять навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу за спеціальностями «Організація зв’язку» та «Кібербезпека» та отримати офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу.

Вартість навчання: 12900 грн / рік на денній формі навчання і 7500 грн/рік– на заочній формі навчання.

Початок прийому від вступників заяв і документів у паперовій формі 12 липня, закінчення прийому – 24 липня.

Термін проведення вступних випробувань – 25-31 липня.

Якщо у вас є питання, просимо звертатись за контактами, вказаними на головній сторінці кафедри Системного аналізу.