F5 TECH SHOW - конференція присвячена темі кібербезпеки

09:35, 06-04-2018

Американська компанія F5 Networks і група компаній БАКОТЕК проведуть конференцію F5 TECH SHOW щодо оптимізації роботи і безпеки додатків. Конференція відбудеться 25 квітня 2018 року в Конференц-хол ДЕПО, м.Київ.

На коференції будуть розглядатись питання впливу додатків і сервісів на розвиток сучасного бізнесу, концепції їх комплексного захисту, балансування і оптимізації роботи, приклади незвичайних технічних рішень, реалізованих з F5 у реальних замовників.

Відвідувачі F5 TECH SHOW  дізнаються як побудувати ефективну і масштабовану систему захисту від DDoS та як вирішувати проблеми з віддаленим доступом, а також контролем за аутентифікацією і авторизацією користувачів в додатках та багато іншого. Відбудеться демонстрація роботи сервісу під атакою з захистом від F5.

Участь в конференції безкоштовна. Докладний опис та реєстрація за посиланням https://goo.gl/WEqF9P.

Викладачі та студенти ННІЗІ, а також всі зацікавлені запрошуються взяти участь в роботі конференції.