Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «інженерія програмного забезпечення» 2018!

15:23, 06-04-2018

Команда кафедри Комп’ютерних наук Державного університету телекомунікацій у складі студентів першого курсу групи КНД-12 В.В. Антонова, І.М. Саміляка під науковим керівництвом С.М Іщерякова зайняла перше місце на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з спеціальності «інженерія програмного забезпечення», який проводився на факультеті Інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченко. Вони представляли проект «Розрахунок координат критичних точок знятих з безпілотного літального апарату», шифр «ФОТО-БПЛА». Захист роботи відбувся 4 квітня 2018 року.

Робота відрізняється від інших науковою новизною та конкретним практичним використанням робочого програмного забезпечення для обробки фотозображень земної поверхні, що отримані з БПЛА. Результати даної роботи дають можливість виключити необхідність ручної обробки інформації та автоматизує процес отримання результату в реальному масштабі часу.