Участь студентки КСД-42 Іщенко Юлії Валеріївни у Всеукраїнському конкурсі ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ КАНАДИ!

12:41, 12-04-2018

На адресу Державного університету телекомунікацій надійшов наступний лист-подяка:

Вітаємо!

Рада директорів канадської освітньої організації O.W.L. Open World Learning Society щиро дякує Вашу студентку, Іщенко Юлію Валеріївну, за участь у Всеукраїнському конкурсі ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ КАНАДИ!

Надзвичайно приємно, що наш конкурс отримав такий резонанс в Україні! Ми дуже щасливі, що понад 500 старшокласників та студентів запалилися історіями успіху видатних українців Канади. Кожне відео дослідження є неоцінним внеском в загальну історію української діаспори в Канаді. Саме так будуються мости дружби та співпраці між країнами.

Детальніше ознайомитися з роботами учасників можна на сайті

Відео Іщенко Юлії Валеріївни

Президент O.W.L. Open World Learning

Світлана Комінко

Кафедра Комп’ютерної інженерії Вітає Юлію Валеріївну, та бажає творчих успіхів у подальшої роботі над подібними проектами!