Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує на навчання за державним замовленням!

15:43, 12-04-2018

Міністерство освіти і науки України оприлюднило максимальні обсяги державного замовлення на прийом до закладів вищої освіти в 2018 році. Для спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у Державному університеті телекомунікацій у цьому році відведено 10 (десять) бюджетних місць (відповідний документ розміщено на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія – 2018»), що свідчить не лише про затребуваність та актуальність зазначеної спеціальності, а й про високий рівень випускової кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Серед пріоритетних напрямів роботи кафедри, очолюваної кандидатом філософських наук, доцентом С.М. Петькун:

• виховання освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення знань;
  • генерування освітніх та наукових розробок у сфері документно-інформаційної діяльності та їх імплементація у процес підготовки високоякісних фахівців (спеціалізації: «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю») та у практичну діяльність підприємств/установ/організацій;
  • формування широкого спектру компетенцій випускників завдяки вивченню дисциплін у галузі документознавства, архівознавства, юриспруденції, економіки, інформаційних технологій, комунікацій та ін., що дозволяє їм продовжити навчання в магістратурі та бути успішними у професійній діяльності;
  • удосконалення та переорієнтація навчального процесу до практичної направленості тощо.

Сьогодні спеціальність користується великим попитом на ринку праці. Адже випускники кафедри документознавства та інформаційної діяльності займають посади в органах державної та виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах; науково-дослідних установах; банках та бізнес-струкутрах; службах документаційного та інформаційного забезпечення підприємств та організацій різного підпорядкування та форм власності; державних та відомчих архівах; у сфері консалтингових послуг тощо. Тож, без роботи ви не залишитеся!

Приєднуйтеся до нашої професійної та активної команди,

і ви гарантовано отримаєте

ґрунтовні знання,