Інновації у змісті навчання студентів кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту

09:51, 13-04-2018

Запровадження інноваційного змісту навчання студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту” передбачає посилення практичної складової навчання з використанням передових досягнень у сфері технічного захисту інформації. Для цього дедалі ширше залучаються компанії-партнери кафедри, з якими укладені відповідні договори.

Так, протягом поточного тижня відбулися планові заняття студентів 3 курсу з дисципліни “Технічні засоби охорони об’єктів” та 4 курсу з дисципліни “Проектування систем захисту інформації”. Базою для проведення занять стали Науково-виробниче об’єднання “Інфотех” та Науково-виробничий центр “Інфозахист”.

НВО “Інфотех” є офіційним дистриб’ютором всесвітньо відомого виробника засобів спостереження та контролю доступу “HIKVISION”. Окрім постачання обладнання, компанія здійснює також підготовку фахівців з монтажу та сервісного обслуговування абонентів. За результатами навчання, після успішної здачі екзаменів, студенти одержать відповідні сертифікати та рекомендації для працевлаштування на підприємствах галузі.

НВЦ “Інфозахист” – лідер у сфері розробки та виробництва високотехнологічних засобів захисту інформації в тому числі для потреб сектору безпеки і оборони. Продукція компанії випробувана та успішно застосовується у зоні проведення АТО структурами силових та спеціальних служб. Під час занять студенти одержали практичні навички роботи з обладнанням для виявлення електромагнітних випромінювань, локалізації засобів знімання інформації та поспілкувалися з фахівцями-практиками.

Подальша співпраця кафедри з зазначеними підприємствами гарантує успішне працевлаштування наших випускників!

Також повідомляємо: триває набір на курси підвищення кваліфікації за напрямом “Кібербезпека”, спеціалізація “Системи технічного захисту інформації”. Інформація за посиланням.