Міжнародна науково-практична конференція «Інновації і сучасні бізнес-технології в економіці та управлінні (союз науки і практики)»

16:42, 15-04-2018

17–18 травня 2018 р. в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбудеться  Міжнародна науково-практична конференція «Інновації і сучасні бізнес-технології в економіці та управлінні (союз науки і практики)», присвячена XII Всеукраїнському фестивалю науки та 95-річчю Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Кафедра менеджменту є співорганізатором цієї конференції. З метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідної роботи, організаційний комітет конференції запрошує науковців нашого університету прийняти участь у написанні тез доповідей у збірник матеріалів конференції та міжнародної колективної монографії: «Інновації й сучасні  бізнес-технології в  економіці та  управлінні (союз науки і практики)».