Вебінар «Методології розробки на основі Git і Continuous Delivery»

08:53, 20-04-2018

Компанія InterSystems Corporation, розробник програмного забезпечення Caché, яке використовується при викладанні курсу «Організація баз даних та знань» для системних аналітиків, проводить вебінар «Методології розробки на основі Git і Continuos Delivery».

Git - популярна система контролю і управління версіями. На вебінарі буде представлений ряд існуючих методологій розробки на основі Git і області їх застосування.

На прикладі GitLab буде розглянута конфігурація Continuous Delivery - автоматизація процесів збирання, тестування та розгортання вашого проекту на технологіях InterSystems.

Час проведення вебінара 24 квітня 2018 року о 10:00-11:00. Участь безкоштовна, але потрібно зареєструватися на веб-сторінці