ESET NOD32 успішно пройшов тестування незалежних лабораторій

14:04, 20-04-2018

Кафедра ІКБ співпрацює з компанією ESET, та знайомить своїх студентів з антивірусними рішеннями ESET NOD32.

Експерти незалежної лабораторії Virus Bulletin протестували 29 антивірусних рішень ESET NOD32 для домашніх і корпоративних користувачів. Випробування проводилися на операційних системах Microsoft Windows 7 і Microsoft Windows 10. Перевірялась надійність захисту від шкідливих програм і наявність або відсутність помилкових спрацьовувань.

ESET NOD32 Internet Security детектував 100% загроз на обох платформах і не допустив жодного помилкового спрацьовування. За підсумками тесту продукт отримав нагороду VB100.

Дослідницька лабораторія MRG Effitas провела щоквартальне порівняльне дослідження «Оцінка 360» і перевірила ефективність 18 продуктів для домашніх користувачів. Тест проходив на Microsoft Windows 10.

У ньому використовувався 321 зразок шкідливого ПО, включаючи 148 троянів, 68 бекдор, 80 Банкер, 18 програм-вимагачів і 7 інших небезпечних програм. Також в тесті використовувалося 49 потенційно небажаних програм.

ESET NOD32 Internet Security заблокував всі загрози і отримав вищу оцінку лабораторії «Рівень 1».