Якщо Ваша мрія – стати затребуваним і «крутим» фахівцем з Cyber Security

14:09, 20-04-2018

Питання вибору професії та подальшого професійного розвитку виникають в житті кожної людини. Заочна вища освіта – прекрасна можливість для людей різних вікових груп і професій реалізувати себе у обраній сфері діяльності.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету телекомунікацій здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра та магістра в галузі знань 12 Інформаційні технології за фахом 125 Кібербезпека, спеціалізація – Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту.

Введення інноваційного змісту навчання студентів передбачає посилення практичної складової з використанням передових досягнень в галузі технічного захисту інформації. Для цього все ширше залучаються компанії-партнери кафедри, з якими укладено відповідні договори.

Наші випускники мають незаперечні переваги на ринку праці, мають практичні можливості для подальшого кар'єрного зростання.

Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту чекає Вас і бажає успіхів у здобутті професійних навиків і знань.