Студенти-маркетологи на святі писанок

15:43, 20-04-2018

На Софійській площі у Києві розпочався VIII Всеукраїнський фестиваль писанок, який відвідали студенти 1 курсу групи МРД-11 в рамках арт-проекту Folk Ukraine.

Цього року вже традиційний для України фестиваль відкрився напередодні Великодня і триватиме до 22 квітня.

Родзинкою святкування є 374 пасхальні зайці, які розмальовані в індивідуальному  стилі художниками України, цього року представлені не лише традиційні писанки, але й такі цікаві зайчики, які вже у світі стали символом великодніх свят.

Також Софійську площу прикрашають великі писанки, їх тут близько 500 над оформленням писанок та зайців працювало 750 художників з різних куточків України.

Фестиваль охоплює чотири локації - Софійську, Михайлівську площі, Володимирський проїзд та прилеглі сквери. На Володимирському проїзді студенти могли придбати сувеніри, смаколики, поласувати різноманітними стравами. У сквері біля Володимирського проїзду розміщена арт-перформанс кованих гігантських писанок-мальованок.

Захід, присвячений українському культурному феномену – писанкарству, над яким працювали кращі художники з усієї України.

Втілення ідей художників у арт-об'єкт, створює фантастичну красу, святковий настрій і весняне натхнення!