Приєднуйтесь до студентського гуртка «Web-програмування на мові PHP»!

10:48, 26-04-2018

24 квітня 2017 р. (вівторок) на 5 парі (15:15-16:50) в аудиторії 205 відбулося чергове (третє) заняття наукового студентського гуртка «Web-програмування на мові PHP», в якому можуть приймати участь всі бажаючі студенти Державного університету телекомунікацій.

Темою заняття було «Створення PHP-скриптів, які працюють з базами даних системи управління базами даних MySQL». Розглядався приклад створення бази даних, яка містить відомості про користувачів веб-сайту.

На занятті розглядалися наступні питання:

• створення елементів HTML-форм;
  • уявлення про протокол передачі гіпертексту HTTP;
  • передача даних веб-форми обробляючому їх скрипту, методи запитів GET і POST;
  • підключення PHP-скрипту до бази даних СУБД MySQL за допомогою інтерфейсу, який надає розширення PHP Data Objects;
  • усунення проблем відображенням кодувань у таблицях баз даних шляхом встановлення кодування для з’єднання;
  • back-end перевірка правильності уведення даних до HTML-форми;
  • перевірка наявності в базі даних веб-сайту користувача із уведеним до форми логіном і відмова в реєстрації у цьому випадку.

Наведені питання є важливою складовою підготовки по спеціальності «Системний аналіз», і також будуть корисні студентам інших спеціальностей, яких цікавить розробка додатків для Інтернет.

Приєднуйтесь до роботи гуртка!