Курс ”Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера”

11:40, 04-05-2018

Минулого тижня завершився курс ”Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера”, який працював з 5 березня по 27 квітня 2018 року.

Метою курсу було поглиблене вивчення вищої математики (обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера).

Традиційно на останьому занятті було проведено контроль знань, умінь і навичок студентів у формі письмового екзамену.

Вітаємо слухачів і наших викладачів – доцента кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Замрій Ірину Вікторівну та доцента кафедри вищої математики, кандидата технічних наук Дахно Наталію Борисівну – з успішним завершенням курсу ”Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера”.