Зв’язком 4G вже скористались понад 2,1 млн українців

18:28, 06-05-2018

Станом на початок травня зв’язком 4G в Україні скористались 2 млн 150 тисяч українців. Про це УНН повідомили у прес-службах українських операторів великої трійки.

Зокрема, станом на початок травня зв’язком скористались 550 тис. абонентів lifecell, 900 тис. абонентів “Vodafone Україна” та майже 700 тис. абонентів “Київстар”.

“Ми маємо близько 550 тис. 4.5G-користувачів, з моменту запуску, вони використали близько 700 ТБайт трафіку, загальна кількість спожитого трафіку складала близько 2900 ТБайт. Найактивнішими користувачами 4.5G-технології стали жителі Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси”, — розповіли у прес-службі lifecell.

У “Київстарі” зауважили, що з моменту запуску оператором 4G, 6 квітня, послугою скористались майже 700 тисяч абонентів (станом на початок травня).

У компанії “Vodafone Україна” повідомили, що послугою 4G станом на 1 травня скористались 900 тис. абонентів. Компанія запустила 4G 30 березня.