Оновлення навчально-матеріальнї бази кафедри у контексті сучасних вимог для якісного навчання студентів

11:39, 10-05-2018

Інноваційний теоретичний та практичний зміст навчання студентів ДУТ вимагає використання сучасної матеріально-технічної бази. Опановування сучасними прогресивними програмно-апаратними комплексами і програмним забезпеченням вимагає використання сучасних обчислювальних засобів.

Не в останню чергу ця вимога також диктується тією обставиною, що підготовка студентів по спеціальності починається вже з першого курсу, і не менше як половина занять повинні проходити практично або у вигляді лабораторних робот.

Також оновлення обчислювальних засобів кафедри диктується створенням на кафедрі лабораторії з сучасним обладнанням останнього покоління для проведення спеціальних досліджень на об’єктах інформаційної діяльності, пошуку каналів витоку інформації і т. ін.

З метою успішної реалізації якісної практичної підготовки студентів, опанування ними сучасними прогресивними програмно-апаратними комплексами і програмним забезпеченням в лабораторіях кафедри наразі здійснюється оновлення матеріально-технічної бази. Безпосередньо триває оновлення технічно застарілих ПЕОМ на сучасні комплекси.