Інновації в навчальному процесі

13:04, 11-05-2018

З 14 по 16 травня 2018 року в Державному університеті телекомунікацій відбудеться Регіональна конференція МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G».

На конференцію запрошені партнери кафедри космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій: ПрАТ «Датагруп», «ECOMM-Co», «Alpha Grissin Infotech Ukraine».

Всі перераховані вище компанії мають пряме відношення до діяльності та навчальному процесу кафедри: ПрАТ «Датагруп» є провайдером компанії «Eutelsat», «ECOMM-Co» - геоінформаційних технологій, а «Alpha Grissin Infotech Ukraine» займається оптоволоконною оптикою та постачанням спеціальних серверних шаф, модульних оптичних кросів «IANOS».

На базі ПрАТ «Датагруп» студенти кафедри можуть пройти практику, і після закінчення отримати сертифікат, який буде підтверджувати, що студент вивчив та вміє використовувати на практиці знання та навички, отримані на практиці.

Будучи представниками компанії «HURER+SUHNER» (Швейцарія), фірма «Alpha Grissin Infotech Ukraine» поставляє в широкому асортименті електронні та волоконно-оптичні з'єднання, які широко використовуються в телекомунікаційній індустрії, а також в навчальному процесі на кафедрах університету.