Відкрите заняття на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

17:31, 11-05-2018

8 травня  доцент кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» к.в.н., доцент  Якименко Юрій Михайлович провів відкрите заняття з дисципліни «Захист баз та сховищ даних» для студентів навчальних груп УБД-31, БСД-31, БСД-32.

Заняття проведене на належному методичному рівні. Існуючі мультимедійні засоби були використані повністю і до місця.

Доцент Якименко Ю.М. в лекції за темою "Методи забезпечення технологічної безпеки інформаційних систем" розкрив навчальні питання:

1. Проблеми забезпечення технологічної безпеки інформаційних  систем.
  2. Дестабілізуючі фактори, що впливають на безпеку функціонування баз даних і сховищ даних.
  3. Оперативні методи і перспективи підвищення безпеки функціонування баз даних і сховищ даних.

Матеріал був поданий з практичними прикладами взаємозв'язку баз даних, сховищ даних та інформаційних  систем.

За результатами обговорення на кафедрі викладачу рекомендовані методичні напрямки поліпшення викладання окремих положень – з посиланнями до вимог нормативних документів, діючих в Україні.