XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» як руйнівна сила для перешкод у досягненні цілей життя

20:25, 13-05-2018

Лейтмотивом у виборі спеціальності у абітурієнтів завжди є і буде той фах, в якому вони прагнуть реалізуватись, в якому вони бачать себе. Іноді, звісно, бувають й помилки у виборі. Помилки, як правило, пов’язані або із невизначеністю і нерозумінням власних здібностей; або із бажанням «діяти по моді», а не за власними уподобаннями; або із покладанням у цій справі на думку інших (батьків, друзів та інших значимих для абітурієнта людей). Звісно, можуть бути й інші фактори.

Чимало абітурієнтів дивляться на майбутню професію з позиції її багатоваріативної реалізації на ринку праці. Однак, мало хто розглядає вищу освіту як інструмент для цілковитого застосування її і у власному житті, і у професійному. Дивно? Зовсім ні. Частіше освіту з якогось ремесла можна розглядати як освіту для основної професії і для власного життя. Наприклад, кухар, парикмахер та ін. Та на вищу освіту в цьому аспекті дивляться набагато рідше. А даремно.

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», освітньо-професійна програма якої розроблена в університеті телекомунікацій і є неповторною в системі освіти України, формує у людини здібності для управління державою, будь-яким колективом; управління комунікаціями у суспільстві, у колективі, у міжособистісних відносинах. Це, звісно, не всі компетентності спеціальності. Їх чимала кількість. Однак ці – чи не найголовніші у звичайному житті будь-якої людини. Не замислювалися? А даремно. Розглянемо наочно.

У житті людей можуть виникати різні непорозуміння внаслідок особистих упереджень, недомовок, невірного сприйняття та трактування дій інших тощо. Це якщо стосується системи відносин 

 «ЛЮДИНА»  «СОЦІУМ»

Ми думаємо, що розмовляючи однією мовою, ми розуміємо один одного. Але це тільки по формі. А по суті – ми всі різні, із різним світосприйняттям, інтелектом, добіркою цінностей, відчуттями. Все це може як об’єднувати, так і роз’єднувати. Насправді, ці непорозуміння можуть мати різну природу і силу впливу на подальше життя людей. По суті вони можуть стати перешкодами на шляху у досяганні будь-якої мети людини. Адже всі наші дії у процесі досягнення поставлених цілей так чи інакше опосередковуються і вирішуються через контакти із людьми, із групами людей. А якщо взаємодія так скажемо «різних за змістом» людей продукує конфлікт? А ще – як що він шириться і загострюється? Спочатку це може мати вигляд певної перешкоди у досягненні мети, а потім -  й  нищівною силою у досягненні цілей життя людини.

Тут необхідно мати справжню руйнівну силу для таких перешкод у досягненні цілей життя та не обійтись без професійного впливу на ситуацію. І саме тут необхідно виявляти професійну підготовку, яку можна здобути тільки у відповідній вищій освіті.

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування» надає компетентності із розуміння людини та інструментарій впливу на неї для отримання необхідного результату. У разі виникнення конфліктів – інструментарій для його залагодження та подолання, а головне – для відновлення стосунків. Так само із колективом. Як майбутні спеціалісти з публічного управління студенти здобувають знання із методологій впливу на свідомість людей. Ці знання всім нам необхідні практично щоденно у повсякчасному житті.

І це ще не все. Під час навчання можна здобути компетентності для власного самовдосконалення, як професійного так і особистісного саморозвитку. І ці компетентності є вкрай необхідними кожній звичайній людині у будь-якій справі для досягнення успіху.

Отже, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», отримана в Державному університеті телекомунікацій, може стати справжньою руйнівною силою для перешкод у досягненні цілей Вашого життя!

Читайте також
Переглядів: 8 808