Демонстрація обладнання кафедри Телекомунікаційних технологій

09:19, 18-05-2018

Під час «Міжнародної науково-технічної конференції» 15 травня 2018 року кафедра Телекомунікаційних технологій представила своє сучасне обладнання яке використовує в навчальному процесі в Державному університеті телекомунікацій.

Виставку відвідали представники конференції, ректор Державного університету телекомунікацій  і майбутні абітурієнти. Обладнання яке представлене використовується під час практичних та лабораторних занять, абітурієнти які бажають навчатися в Державному університеті  телекомунікацій зможуть отримувати практичні навички починаючи з першого курсу.

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 171 «Електроніка». Пропонуємо стати фахівцем, який навчиться розробляти нові радіоелектронні пристрої та системи, буде здатний впроваджувати нові оптичні, фотонні, квантові та радіо технології, керувати процесами технічного обслуговування оптичних і радіоелектронних пристроїв та систем.

Фотографії