15:37, 18-05-2018

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання іноземних громадян на спеціальність 126 – Інформаційні системи та технології.

Програма спеціальності передбачає:

• Вивчення мов програмування: С++, Python, Java та ін.,
  • Технологій розробки програмного забезпечення;
  • Комп`ютерної графіки;
  • Мобільних технологій та засобів зв`язку.
  • Технології IoT (технологія «інтернет речей», яка поєднує не просто безліч різних приладів і датчиків, об'єднаних між собою проводовими і безпроводовими каналами зв'язку і підключених до мережі Інтернет, а це більш тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування відбувається між людьми і пристроями);
  • Посилене вивчення технічної англійської мови.

В процесі навчання, в рамках дисциплін, студенти мають можливість отримання міжнародних сертифікатів Cisco, Oracle, Hewlett-Packard та ін., що надасть їм пріоритет при влаштуванні на роботу.

За межами навчання проводяться гуртки «Інтернет речей своїми руками» та «Уроки Photoshop».

Вартість навчання для іноземних громадян складає 2 300 USD (бакалавр).

Також, для наших студентів функціонує студентський центр, де вони можуть проводити як навчальні, так і розважальні заходи.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням

Тел.: +380 44-249-25-42

Запрошуємо до навчання іноземних громадян!