Участь кафедри УІКБ в регіональному семінарі «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G»

10:59, 19-05-2018

З 14 по 16 травня 2018 року в Державному Університеті Телекомунікацій проходив регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв'язку для країн Європи і СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G», в якому брали участь викладачі кафедри Управління інформаційної та кібернетичної безпекою.

На семінарі розглядалися актуальні питання розвитку мереж 4G/5G в Україні та напрямки вирішення технічних проблем, пов'язаних з підвищенням перешкодозахищеності і використанням спеціалізованого обладнання в мережах 4G/5G і ін.

З доповіддю «Нові виклики в автоматизації систем забезпечення інформаційної безпеки» виступив випукник нашого університету (навчально-наукового інституту захисту інформації) Сергій Короленко, професіонал з тестування інформаційної безпеки Ciklum (Україна).

Викладачі кафедри під час роботи міжнародної науково-технічної конференції 15 травня 2018 відвідали виставку сучасного обладнання, що використовується в телекомунікаційній галузі та розміщеного в студентському центрі університету.