Співпраця з партнерами кафедри

11:47, 22-05-2018

Українська компанія «Ajax Systems», яка розробляє та виготовляє найкращі в світі за версією IFSEC розумні бездротові системи безпеки для захисту від вторгнень, пожеж і затоплення приймала участь у Регіональній конференції МСЕ для країн Європи та СНД «Цифровое будущее на основе 4G/5G», що проводилась в Державному університеті телекомунікацій.

В рамках конференції проводилась виставка сучасної техніки, на якій були представлені розробки партнера кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту.

Завдяки співпраці з кафедрою та можливості проведення занять фахівцями компанії для наших студентів відкривається змога стати ще більш обізнаними спеціалістами у своїй галузі та використовувати сучасні засоби захисту.

Компанія «Ajax Systems» запрошує студентів та випускників приєднатися до команди їх працівників. Адреса для резюме: hr@ajax.systems