Участь у науково-практичній конференції

12:47, 22-05-2018

У рамках проведення наукової роботи викладачі кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання постійно приймають участь у конференціях, що висвітлюють питання екології та безпеки людини у сучасних умовах виробництва і повсякденному житті.

16 травня 2018 року на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту відбулася науково-практична конференція «Цивільний захист України: сучасний стан, здобутки, проблеми, перспективи розвитку».

Цей захід викликав зацікавленість у широкого кола науковців системи освіти і науки ДСНС, керівників центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, які відповідають за дану сферу безпеки.

За рішенням секції цивільного захисту Науково-технічної ради ДСНС формат проведення конференції було розширено та уточнено її тему: «Стратегія реформування організації цивільного захисту».

У збірнику з матеріалами конференції опубліковано тези доповідей за участю викладачів кафедри:

1. Деякі аспекти викладання тактичної медицини щодо домедичної допомоги пораненим і постраждалим, які перебувають у шоковому стані / Сергєєва Л.А., Оленєв Д.Г., Вальченко О.І., Глєбова О.І. // Матеріали науково-практичної конференції «Стратегія реформування організації цивільного захисту». Том 1 «Цивільний захист України: сучасний стан, здобутки, проблеми, перспективи розвитку», 16 травня 2018 р. – с. 248 – 250.
  2. Актуальні питання створення аварійно-рятувальних служб органами місцевого самоврядування / Александров В.Л., Гунченко О.М., Стефанович П.І. // Матеріали науково-практичної конференції «Стратегія реформування організації цивільного захисту». Том 1 «Цивільний захист України: сучасний стан, здобутки, проблеми, перспективи розвитку», 16 травня 2018 р. – с. 14 – 16.

З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті Інституту державного управління у сфері цивільного захисту за посиланням.